Skip to main content

Чи бронюватимуть працівників групи компаній “Нова Пошта” від мобілізації?

Пресслужба

 

Під час мобілізації і воєнного стану в Україні деякі категорії військовозобов'язаних можуть отримати "бронь" на роботі і відстрочення від армії. На бронювання можуть розраховувати чиновники, педагоги, науковці, співробітники підприємств критичної інфраструктури і організацій, які виробляють продукцію для Збройних сил України.

 

Наразі “Нова Пошта” все ще проходить процедуру отримання статусу критичної інфраструктури. Як тільки такий статус буде отримано, певні категорії працівників групи компаній “Нова Пошта” зможуть бути заброньованими від мобілізації.

 

Попередньо, бронюватимуть працівників, які працюють на лінії розмежування, а також фахівців терміналів, водіїв та кур’єрів АО, працівників вантажних відділень, фахівців поштових відділень, КВ, ТМ, ДФ.

 

Зверніть увагу, у списки на бронювання вносяться лише працівники, які є військовозобов’язаними і перебувають на військовому обліку, та які надали відповідні документи про це до відділів кадрового діловодства. Подання списків на бронювання у порядку, передбаченому постановою КМУ № 76