Звітна конференція Профспілки за 2021 рік (28-29.01.2022)

28 та 29 січня ми працювали на щорічній звітній конференції Профспілки. В ній взяли участь голови обласних осередків, їхні заступники та заступниці, профгрупорги та профактивісти, а також штатні співробітники — загалом 46 осіб.

Що ми робили?

• Проаналізували роботу у 2021 році всієї Профспілки та кожного осередку окремо. Визначили сильні та слабкі сторони, що вдалося втілити у життя, а що — ні, визначили кращих голів.
  • Звичайно, звітували за пророблену роботу та затверджували плани на цей рік: правозахисна, культурно-масова та спортивна роботи.
  • Ознайомились з новою редакцією Колективного договору 2021 та проведеною роботою щодо змін та доповнень до Колдоговору.
  • Зафіксували бюджет-2022.
  • Домовились, що до 01.03.2022 профком, профгрупорги, профактив мають провести звітну конференцію в своїх профспілкових осередках.
  • Обрали голову Ревізійної комісії та її склад.
  • Також збільшили розміри всіх напрямків матеріальних допомог.

Відтепер 2500 грн допомоги видаватиметься:

• на одруження,
  • ювілей,
  • оздоровлення УБД;

3000 грн допомоги:

• на народження;
  • на поховання;
  • на оздоровлення дітей;

Компенсація 50%, але не більше 6000 грн на:

• лікування,
  • лікування родича.

Та багато іншого, детальніше запитуйте в профкомі вашого осередку Профспілки та долучайтеся до зборів ППО.