Звернення Профспілки після обстрілу терміналу в Харкові

Сьогодні ми переживаємо надзвичайно важкий момент. Ворог вдарив по нам. Втрата наших колег та друзів — це великий удар для нас усіх. Немає слів, що могли б виразити всю глибоку скорботу та співчуття рідним та близьким загиблих працівників компанії "Нова Пошта". Наші думки та серця разом з вами в цей важкий час.

Важливо пам'ятати, що ми несемо спільну відповідальність за підтримку родин та близьких загиблих. Наша Профспілка завжди готова стояти поруч у цей важкий період. Ми закликаємо звертатися до Профспілки "Нова Пошта" за будь-якою потребою. Ми готові надавати підтримку та допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із втратою, соціальними питаннями та іншими аспектами, що можуть виникнути в такий непростий період.

Ми разом.

З великим співчуттям команда Профспілки «Нова Пошта».