🥕Запрошуємо дітей профспілчан 4-9 років та близьких дорослих на Дзвіночок Турботи від Морквинки, тобто отримати психологічну підтримку від професійних психологів наших партнерів ГО “Можливості. Мотивація. Медіа”

🔹Це унікальна можливість цікаво провести час з дитиною та отримати сучасні, дієві та креативні інструменти підтримки всієї родини під час захоплюючої інтерактивної гри!

🔸Дитині через застосунок подзвонить анімована Морквинка, буде спілкуватися з нею, грати в ігри,  малювати на екрані. Дитина не підозрює, що діями та голосом Морквинки в реальному часі керує досвідчений педагог- психолог! Все, що потрібно - тільки смартфон чи планшет!

🔹Для кого?  діти 4-9 років та близькі дорослі

🔸Коли? будь який день та час з 4 по 7 червня

👉Ви отримаєте один інтерактивний дзвіночок від Морквинки (день та час ви обираєте самостійно, вам допоможе менеджерка проєкту), електронний посібник з іграми для всієї родини, трекер Добрих Звичок, авторську розмальовочку-антистрес!

🔗Реєстрація за цим покликанням: https://ngo.kh.ua/dzvinok_turboty

(переходьте на сайт, тисніть "зареєструватися" і після реєстрації  фея-менеджерка допоможе обрати день та час дзвінка)

Участь безкоштовна!