Робота в аномальну спеку: рекомендації для працівників “Нової пошти”

Робота в аномальну спеку: рекомендації для працівників “Нової пошти” 🌞

🔥 З настанням аномальної спеки, особливо складно працювати в закритих приміщеннях, де температура може стрімко підвищуватись, створюючи нестерпні умови. Розуміємо, що ваша робота в таких умовах є надзвичайно виснажливою та потребує додаткової уваги до здоров'я.

👉 Розповідаємо детальніше про ознаки та симптоми теплових травм, що робити, якщо ви або люди поруч отримали теплову травму.

🥵 Теплові судоми

🔸 Ознаки та симптоми: біль або судоми у м'язах

🔹 Що робити: перейти у прохолодне приміщення; пити воду; уникати фізичної активності, доки судоми не минуть; дзвоніть 103, якщо: судоми не зникають довше 1 години, людина має проблеми з серцем, дотримується дієти із низьким вмістом солі.

🥵 Теплове виснаження

🔸 Ознаки та симптоми: головний біль, нудота, запаморочення,  слабкість; сильне потовиділення, підвищена температура тіла.

🔹 Що робити: перейдіть у прохолодне приміщення, зніміть одяг, охолодіть потерпілого (допоможуть холодна ванна або компреси зі змоченою у воді тканиною); давайте пити холодну воду маленькими ковтками. Дзвоніть 103, якщо: є блювання, симптоми тривають довше за 1 годину або погіршуються.

🥵 Тепловий удар

🔸 Ознаки та симптоми: сисока температура тіла (39 º і вище); гаряча, червона, суха або волога шкіра; головний біль, нудота; дезорієнтація, зміни стану свідомості, невиразна мова, втрата свідомості.

🔹 Що робити: дзвоніть 103, поки чекаєте на медичну допомогу, перейдіть у прохолодне приміщення; зніміть одяг, охолодіть потерпілого (допоможуть холодна ванна або компреси зі змоченою у воді тканиною).

📌 Існують високі ризики перегріву та отримання теплового удару влітку - сонячне проміння дуже активне та небезпечне. Щоб вберегтися від перегрівання, крім захисту одягом, не забувайте пити достатньо води та відпочивати в прохолоді. При підозрі на теплове виснаження або тепловий удар необхідно якомога швидше охолодити потерпілого.

👉 Профспілка активно розв'язує звернення профспілчан, що стосуються умов праці, зокрема і температурного режиму на відділеннях. Для звернення пишіть нам на help@profspilka.org