Профспілка вітає з 8 березня!

Дорогі колеги! 🌸

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок, 8 березня, ми висловлюємо щиру повагу та відданість всім жінкам, які є невід'ємною частиною нашої команди!

Сьогодні – час не лише виражати повагу та любов до жінок, а й звертати увагу на важливе питання рівних прав. У профспілці ми завжди ставили і продовжуємо ставити на перший план принципи рівності в трудовому полі та законодавстві, саме тому закріпили ці положення і в Колективному договорі.

Ми віримо в те, що кожна людина, незалежно від гендерної приналежності, повинна мати рівні можливості для професійного росту та розвитку.

Нехай цей святковий день буде нагадуванням про важливість спільної боротьби за рівність та справедливість. Разом ми можемо зробити нашу команду ще кращою та більш відкритою для всіх!

З любов'ю та повагою,

Команда Профспілки "Нова Пошта" 🌷✨