Профспілка оголошує про початок проєкту "Захисти захисників"

Профспілка “Нова Пошта” та  ТОВ “Нова Пошта” оголошують спільний проєкт “Захисти захисників” для мобілізованих членів Профспілки! 🇺🇦

🔹Раді вам презентувати раніше анонсований додатковий проєкт для підтримки наших воїнів. Ми отримуємо велику кількість запитів, які потрібно задовольняти неймовірно швидко, від мобілізованих членів Профспілки. І ми готові з цим впоратись. Цей проєкт можливий завдяки плідним перемовинам з адміністрацією “Нової Пошти”, нам вдалось досягнути виділення додаткового бюджету на потреби військових.

🔸У рамках проєкту “Захисти захисників”, мобілізовані члени Профспілки мають додаткову нагоду закрити бойові потреби підрозділу або покращити свою амуніцію/захист. Зверніть увагу, цей проєкт не відміняє раніше створені проєкти підтримки та допомоги, а тільки підсилює їх!

▶️Для того, щоб залишити заявку на отримання, будь ласка, заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/xJHfK7J7goavWqMMA

Ми захистимо тих, хто щохвилини захищає нас. 🫂