Профспілка дарує 10 рюкзаків за розповіді про ваші подорожі!

Профспілка дарує 10 рюкзаків за розповіді про ваші подорожі! 🏞️✈️🌟

Україна вражає своєю красою та багатством історії. І ми хочемо запросити вас поділитися своїми найяскравішими мандрівками! Чи це зустріч з історичними пам'ятками у Львові, відвідування визначних місць у Києві чи захоплююча пригода в Карпатах – ми хочемо почути вашу історію!

Додайте фото з подорожі та опишіть, що саме зробило цю подорож такою особливою для вас та вашої родини в опитувальнику за посиланням: https://forms.gle/Zu6r46vqxqsLTgNN9

10 профспілчан, які отримають найбільшу кількість балів від журі, отримають у подарунок стильний міський рюкзак від Профспілки для наступних подорожей.

Конкурс триватиме до 21.04.24. Результати опублікуємо вже 22.04.2024. Не забудьте підписатися на сторінку та приготувати свої захоплюючі історії подорожей!

Нехай ваші подорожі завжди будуть наповнені враженнями та незабутніми пригодами! 🌍