Матеріальна допомога УБД від Профспілки

Профспілка надає багато видів матеріальних допомог, одна з них — Матеріальна допомога на оздоровлення УБД (щорічна виплата членам Профспілки, які мають статус Учасника Бойових Дій). Ця матеріальна допомога присвячена Дню захисників та захисниць України.

Заяву на Матеріальну допомогу УБД Профспілка розглядає виключно у період з 01.10 до 31.10 щорічно!

Що потрібно для отримання виплати?

• Необхідно бути членом Профспілки не менше 6 місяців.
  • Завантажити бланк за посиланням: https://profspilka.org/themes/psnp/assets/doc/ubd.pdf
  • Заповнити бланк та прикріпити пакет документів:
  1. Заява члена Профспілки;
  2. копія паспорта та ідентифікаційного коду заявника/копія паспорта у формі ID-картки;
  3. копії документів, що підтверджують участь члена Профспілки в АТО або ООС (посвідчення учасника бойових дій встановленого зразка).

Щоб відправити заяву та пакет документів, скористайтесь шаблоном внутрішніх відправок “Матеріальна допомога від Профспілки".

Видано Матеріальної допомоги УБД в 2019 та 2020 роках: