Інтерв'ю з Головою Житомирського осередку Профспілки - Наталією Бортник

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки! Розмовляємо із Наталією Бортник - Головою Житомирського осередку Профспілки.

Наталя, скільки років у Ви Профспілці?

З листопада 2015 року.

Знак зодіаку?

Овен.

Який Ваш улюблений фільм?

Люблю фільми різного жанру, але, напевно, більше кіно соціального напряму (Американская итория «Х», Зелена миля, Термінал з Т.Хенксом, Невидима сторона, В погоні за щастям тощо.) та різноманітну фантастику («Гра» з Мк.Дугласом, Джон Картер, Район №9, Повстання планети мавп усі частини тощо).Що не подобається так це бойовики - занадто багато насилля!

Скільки часу перебуваєте на посаді Голові місцевого осередку Профспілки?

Понад 4 роки.

Чому вирішили подаватися на посаду Голови осередку Профспілки?

Насправді, спочатку не я себе висувала чи пропонувала свою кандидатуру. Але після пропозиції вирішила спробувати. Це щось нове і водночас близьке до мене, бо в шкільні та студентські роки постійно брала участь у всіх заходах як учасник так і координатор. А потім, як то кажуть, втягнулася, і так до сих пір. Напевно, в якійсь мірі, складно себе уявити без цього...

Як і коли працівники компанії дізнаються про Профспілку?

Різними способами, починаючи зі співбесіди. Адже відділ підбору кадрів нам у цьому дуже допомагає. Робота профгрупоргів вагома, особливо в представництвах, де ти не можеш особисто побачити людину. Та просто від своїх колег. Соціальні мережі. Матеріали що виходять публічно від Компанії Нова Пошта. Шляхів інформування багато. На сьогодні в нас показник залученості досить непоганий, звичайно, є над чим працювати, але загалом це «добре». У цьому є заслуга, напевно, усіх і кожного!

Чим відрізняється ваш осередок Профспілки від інших?

Не можу сказати, що ми чимось особливі, чи кращі, напевно тому, що в кожного осередку є певні легкі та складні моменти. Свої перемоги та невдачі. Відмінні, навіть, деякі географічні особливості, але кожен вкладається в роботу. Головне, що всі йдуть до однієї мети.

Що побажаєте всім працівникам Групи Компаній "Нова Пошта"?

Насамперед, міцного здоров’я. Пережити цю ситуацію із КОВІД з наймінімальнішими ризиками для себе та близьких. Коли маю можливість спілкуватися на зібраннях різних підрозділів, то завжди заохочую всіх працівників до «активності». У такій молодій та прогресивній компанії наші колеги мають можливість розвивати себе і в напрямі Профспілки. Виявити в собі нові потенціали та зростати в новому ключі (ніколи не дізнаєшся, якщо не спробуєш).Тим паче, що організаторські здібності, які можна реалізувати на 100%, стануть у пригоді й на роботі. Тому гайда до нас! :)