Інтерв'ю з Головою Полтавського осередку Профспілки - Олексієм Кузнецовим

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки!

Сьогодні з нами говорить Олексій Кузнецов — Голова Полтавського осередку Профспілки.

Скільки років є Головою місцевого осередку Профспілки?

Вже два роки.

Знак зодіаку?

Рак.

Ваше хобі?

Активний відпочинок, сквош та гра “Дозор”:)

Що для вас Профспілка?

Життя. Профспілка — це розширення кругозору, самоорганізація та розвиток, як особистий, так і професійний. Спочатку, коли я був на посаді заступника Голови, це було більше як хобі, зараз це вже робота, нові обов’язки, нові можливості для реалізації своїх здібностей. Профспілка — це завжди люди та спілкування.

Чим займаєтесь в рамках своєї посади?

Можу виокремити два основних напрямки: культурно-масова діяльність — потрібно створювати максимально сприятливі умови для дозвілля профспілчан, а також заохочення до вступу — це другий глобальний напрямок. Хотілося б, аби якомога більша кількість працівників були разом з Профспілкою.

Хто частіше вступає – нові співробітники, під час прийому на роботу чи ті, що працюють вже певний час?

Складно відповісти, адже це навіть не 50/50 у відсотковому співвідношенні. Все залежить від того, чи володіє інформацією про Профспілку людина, чи знає про переваги членства. Буває долучаються одразу, коли прийшли на роботу, а хтось — через 2 або більше років. Скажу, що чим раніше, тим краще, адже маємо дуже багато переваг від членства у Профспілці: починаючи від активного захисту прав, закінчуючи путівками та допомогою.

Що побажаєте всім працівникам групи компаній Нова Пошта?

Обіймати ту посаду, яку бажаєте! Вважаю, що робота має бути в задоволення. Ніколи не бійтесь змін, йдіть сміливо та впевнено до своїх цілей. І обов’язково долучайтеся до Профспілки!:)