Інтерв'ю з Головою Черкаського осередку Профспілки - Оксаною Бабій

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки! Сьогодні з нами говорить Оксана Бабій — Голова Черкаського осередку Профспілки.

Оксано, скільки років у Профспілці?

Я в Профспілці від самого початку її заснування — з 2015 року.

Ваш знак зодіаку?

Рак

Улюблена книга?

Їх дуже багато насправді, я люблю читати. Мені легше виділити авторів, які подобаються. Наприклад, Шарлотта Бронте “Джен Ейр”, дуже люблю цей роман. З українських авторів — Макс Кідрук мій фаворит, перечитала всі його книги, з нетерпінням чекаю на нові :)

Чому вирішили подаватися на посаду Голови осередку Профспілки?

Було призначено перевибори голови Черкаської ППО і мої колеги запропонували мені спробувати себе. Я чесно кажучи, спочатку сумнівалася, а потім зрозуміла, що це може бути дуже цікаво — і почала роботу!

Як бачите розвиток вашого ППО?

В першу чергу, збільшення залученості, це можливо через всесторонню розповідь про діяльність Профспілки, на реальних прикладах. Адже Профспілка не лише допомагає матеріально, вітає, але і захищає. Дуже круто, коли ми показуємо, як допомагаємо в правовому полі, консультаційному. Звичайно, розвиток передбачає організацію цікавих заходів, навчання. Ми рухаємося щодень до своїх цілей.

Яке найскладніше завдання виконували на посаді Голови місцевого осередку Профспілки?

Всі завдання, які виконуєш вперше — здаються складними. А коли ти втілюєш їх у життя, або розв'язуєш конфлікт, то вже по факту розумієш — все не було таким складним. Для мене найскладнішим, точніше найбільш трудомістким, було вирішення нормативно-правових задач. Кожного разу, отримуючи звернення, розумієш, що потрібно радитися з юристами, колегами. Це саме ті задачі з зірочкою, в момент їх отримання ще не знаєш як вирішити, рішення приходить згодом.

Що побажаєте всім працівникам Групи Компаній Нова Пошта?

Бажаю не зупинятися ніколи і нікому, не бути байдужими, бути активними як на роботі, так і поза нею. І що стосується Профспілки: так, ми всі дуже зайняті, але поряд цікаве життя, треба знаходити час на активності, пробувати нове, розвиватись, залучати своїх колег, бути в русі разом з Профспілкою!