❗️Профспілка виплачує матеріальну допомогу на оздоровлення учасникам бойових дій до Дня захисника та захисниці України!

▶️Це щорічна виплата членам Профспілки. Заяву на виплату матеріальної допомоги УБД Профспілка розглядає лише у період з 01.10 до 31.10 щорічно!

?Для того, аби отримати матеріальну допомогу, необхідно бути членом Профспілки не менше 6 місяців.

Як отримати допомогу:

1️⃣Завантажити бланк за ЦИМ посиланням: https://profspilka.org/sites/default/files/2022-11/materialna-dopomoga-ubd-2.1.pdf

2️⃣Заповнити бланк

3️⃣Додати копію паспорта та ідентифікаційного коду заявника або копію паспорта у формі ID-картки;

4️⃣Додати копію посвідчення учасника бойових дій встановленого зразка

5️⃣Додати скрін банківських реквізитів з додатку (або копія довідки з банку) із зазначенням рахунку IBAN

6️⃣Відправили документи Профспілці

? Щоб відправити заяву та пакет документів, скористайтесь шаблоном внутрішніх відправок “Матеріальна допомога від Профспілки”.