Профспілка проводить анонімне опитування про забезпечення засобами індивідуального захисту

❗️Профспілка продовжує перевіряти дотримання законодавчих норм роботодавцем! Прийшов час знову переконатися, що ми готові до літнього сезону і тому оголошуємо про проведення чергового опитування серед працівників компанії.

📋 Сьогодні ми хочемо оцінити рівень підготовки працівників до літнього періоду.

Нагадуємо, що роботодавець зобов'язаний забезпечити за свій рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання засобів індивідуального захисту відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці (ст. 8 Закону України «Про охорону праці», ст.163 КЗпП України) та п.7.1.9 Колективного договору.

Будь ласка, візьміть участь у нашому анонімному опитуванні, оцінивши рівень забезпечення ЗІЗ за покликанням нижче:

👉 https://forms.gle/shuzfBjMdszEn9wH9

Анкета є анонімною та активна до 05.05.2024

🚀 Ваші відповіді допоможуть нам покращити умови роботи для всіх співробітників. Приєднуйтеся до нашої ініціативи зробити робоче середовище ще кращим!