Інша сторона мене: історія Зої Федоренко

Ми починаємо розповідати історії наших профспілчан, які поза поштою займаються цікавими хобі! Зоя Федоренко уже 5 років старшим фахівцем відділення в Житомирі, а нещодавно почала створювати іграшки своїми руками! Читайте історію Зої від першої особи нижче!

Вітаю! Мене звати Зоя Федоренко. Я працюю в компанії ТОВ “Нова пошта” на посаді старший фахівець (оператор) відділення № 1 м.Житомир. У квітні 2024 року виповнилось 5 років, як я стала частиною цього великого колективу. Починала свою діяльність оператором на маленькому поштовому відділенні, а сьогодні працюю на найбільшому в нашому місті.

Що стосується Профспілки, то мені потрібно було більше часу, щоб прийняти рішення на вступ. Але згодом зацікавила така велика кількість різної активності, що вирішила вступити – і не пошкодувала! Намагаюся активно брати участь в різних конкурсах та заходах. Заходи дають можливість відволіктися від роботи, а також провести цікаво час з колегами, іноді завести нових друзів.

Хочу розказати про своє захоплення – іграшки, які я створюю своїми руками. Почати творити, як би це не звучало, підштовхнула війна в 2022 році. До того, як стати частиною мого життя, створення іграшок рятувало моральний стан від страшних подій, що відбувались кожного лютневого вечора, допомагало відволіктись. Під звуки сирени і літаків над дахом з’являлись перші мої роботи.

Процес в'язання для мене не новий, я цим займається давно, але іграшки я не

робила. Навчилася завдяки інтернету. Перша моя робота дісталася

(звичайно😁) моїй подрузі – ведмідь, а згодом я зв'язала йому пару. І так

пішло…від подарунків друзям до реальних замовлень. З своїх робіт найбільше

полюбився мені зайчик, який я робила на замовлення в подарунок. Потім для

себе такого ж зробила🥰

У цій справі, напевно найскладніше – це приділяти час в поєднанні з роботою та сім'єю. Проте обов’язково знаходжу хоча б півгодини щодня для творчості, яка допомагає відпочити та відволіктись від буденного.

У проекті “Інша сторона мене” вирішила брати участь, тому що іграшки та сам процес їх створення – така сама невід’ємна складова мене, як і робота на Новій Пошті. Мої іграшки поступово оселяються у домівках колег та клієнтів, більшість з яких вже давно хороші друзі. Це спонукає до розвитку та надихає, тому хотілося б познайомити більш широке коло колег із своїм хобі. Можливо це надихне інших знайти собі заняття до душі.

Ознайомитись з моєю творчістю можна в інстаграмі на моїй сторінці:  https://www.instagram.com/ruko_delnitsa.ya/