Дію яких пунктів Колективного договору відновили? Частина 3: заробітна плата та звільнення

• Адміністрація зобов’язується створювати гідні умови оплати праці, удосконалювати системи матеріального і нематеріального стимулювання працівників, а Профспілка – контролювати.

• Система та структура оплати праці визначаються Положенням про оплату праці та Положенням про преміювання, що затверджуються наказом директора Товариства за погодженням з Профспілкою.

• Надбавки та доплати до тарифних ставок (окладів, посадових окладів) за: суміщення професій (посад); розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт; виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника; інтенсивність праці; роботу в нічний час; високі досягнення у праці; виконання особливо важливої роботи на певний термін; інші надбавки та доплати, передбачені чинним законодавством, включаючи доплату до розміру мінімальної заробітної плати виплачуються у розмірах, передбачених чинним законодавством та наведені в Додатку 1 до Колективного договору.

• У випадку звільнення, працівники мають право на додаткову відпустку для пошуку нового місця роботи у робочий час, але не менше одного робочого дня на тиждень впродовж другого місяця з дня попередження про вивільнення із збереженням середньої заробітної плати.

• У разі, якщо Адміністрація підприємства планує звільнення працівників з причин економічного, технологічного, структурного чи аналогічного характеру або у зв'язку з ліквідацією, реорганізацією, зміною форми власності підприємства, Адміністрація не пізніше як за 3 місяці до звільнень надає профспілці інформацію щодо цих заходів, включаючи інформацію про причини, кількість і категорії працівників, яких це може стосуватися.