Дію яких пунктів Колективного договору відновили? Частина 2: умови праці

• Для працівників, які працюють дистанційно, забезпечення засобами роботи покладається на Адміністрацію, вона забезпечує обладнане робоче місце (ноутбук/системний блок, монітор, маніпулятор, клавіатура, доступ до мережі інтернет), за потреби – меблі (стіл, стілець, полиці тощо) та доставку відповідного обладнання до місця розташування дистанційної роботи.

• Створити на підприємстві комісію з питань охорони праці та сприяти роботі комісії відповідно до затвердженого на підприємстві положення.

• Виконувати заходи щодо підготовки виробничих приміщень Товариства до роботи в осінньо-зимовий період до 15-го жовтня та у весняно-літній період до 15-го квітня поточного року.

• Забезпечити мийними та знешкоджувальними засобами санітарно-побутові приміщення за рахунок коштів Товариства.

• Забезпечити працівників, які працюють на роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці, а також на роботах із забрудненнями, за рахунок коштів підприємства, спеціальним одягом, взуттям та іншими ЗІЗ за встановленими нормами на зимовий період – до 15.10 поточного року, на літній період – до 15.04 поточного року.

• Засоби індивідуального захисту з категорії “білизна натільна (футболки)” поверненню не підлягають.

• Забезпечити у структурних підрозділах Товариства комплектування аптечок необхідними медикаментами.

• Забезпечувати вільний доступ до питної води чаю, кави та цукру всіх працівників Товариства, а у разі, якщо працівники працюють дистанційно чи надомно, - забезпечувати таким працівникам доставку.

• Працівникам відділень, служб доставки/забірної логістики/локальної логістики/пішої логістики, терміналів, депо, адресних депо видається корпоративна форма для службового користування під час виконання трудових обов’язків.

• У компанії встановлюється 40-годинний робочий тиждень. Для працівників офісу підтримки (м. Київ та м. Полтава) та офісів регіональних підрозділів встановлюється 5-денний робочий тиждень з двома вихідними днями – субота та неділя. Для інших підрозділів тривалість щоденної роботи визначається графіком, затвердженим Адміністрацією за погодженням з Профспілкою. Затверджені Адміністрацією і погоджені Профспілковою стороною графіки доводяться до відома кожного працівника не пізніше ніж за один місяць до їх введення. У безперервно діючих структурних підрозділах Підприємства для працівників встановлюється за погодженням з Профспілковою стороною підсумований облік робочого часу. Зміни в графіках роботи доводяться до відома працівників не пізніше, ніж за 2 місяці до введення їх в дію.