Перейти до основного вмісту

Новини

content

Профспілка оголошує про запуск Ліги онлайн-квестів!

Ми вже підготували для вас серію захоплюючих ігор на патріотичну тематику! Стартуємо 09 березня! На вас очікують три захоплюючі онлайн-квести: "Наші Супер Герої", "Незламна", "Глобус України". Деталі – у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Звіт: матеріальна допомога у січні 2024

У січні 2024 Профспілка надала матеріальну допомогу 70 профспілчанам на загальну суму 248 189 грн. Детальніше – у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Профспілка збирає родину – конкурс до Дня закоханих!

Що ж робити холодними зимовими вечорами, як не переглядати теплі фото? У цей святковий вечір 14 лютого Профспілка оголошує конкурс “Збери родину Профспілки”!

Читати

Новини

content

Вітаємо Нову пошту із 23-річчям!

Привітання Профспілки із Днем народження Нової пошти!

Читати

Новини

content

Профспілкові лідери пройши навчання від ГО "Трудові ініціативи"

Ми раді поділитися результатами нещодавнього навчання для профспілкових лідерів всіх осередків, яке провела наша Профспілка разом із експертами ГО "Трудові ініціативи". Детальніше – у повному тексті.

Читати

Новини

content

Профспілка дарує 10 сертифікатів на 1000 гривень на купівлю книг!

Вчені стверджують, що читання не тільки розвиває мозок, але також знижує рівень стресу на 68%! Ми запускаємо захопливий конкурс, який допоможе нам краще пізнати ваші літературні уподобання та знайти спільні інтереси!

Читати

Новини

content

За 2023 рік Профспілка надала матеріальної допомоги на 3 812 701 грн

Продовжуємо звітувати про роботу Профспілки “Нова Пошта” за 2023 рік. За минулий рік Профспілка надала матеріальної допомоги на 3 812 701 гривень. Повний звіт – у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Зимові путівки від Профспілки – фоторепортаж профспілчан

Друзі, ми з радістю ділимося з вами неймовірними моментами із зимового відпочинку наших колег! Нагадаємо, путівки розігрувала Профспілка. Наші профспілчани насолоджуються красою гір, катаються на лижах і сноубордах, а головне - отримують максимум позитивних вражень!

Читати

Новини

content

Звернення до Профспілки – звіт за 2023 рік

Ми неймовірно пишаємося вирішенням звернень, які отримуємо від наших профспілчан щодня. Саме вони дозволяють нам писати подання до роботодавця, впливати на позитивні зміни та вирішувати проблеми профспілчан.

Читати