Перейти до основного вмісту

Новини

content

Більшість пунктів Колективного договору, які були відмінені з початком повномасштабного вторгнення, між Профспілкою та Адміністрацією “Нової Пошти” буде відновлено найближчим часом

Більшість пунктів Колективного договору, які були відмінені з початком повномасштабного вторгнення, між Профспілкою та Адміністрацією “Нової Пошти” буде відновлено найближчим часом. Більше – в повному матеріалі!

Читати

Новини

content

Трудові книжки: як не втратити роки стажу та зберегти документ?

Цілком зрозуміле переживання працівників за збереження важливого документу. Хоч в Україні вже створили електронні трудові книжки, деякі працівники продовжують працювати з паперовою трудовою книжкою, яка під час війни може легко бути знищена. У разі знищення трудової книжки через бойові дії працівник отримає чимало клопоту щодо відновлення даних при виході на пенсію, а роботодавець навряд чи понесе відповідальність, адже ми всі зараз живемо в умовах війни, що визнано форс-мажорною обставиною. Детальніше у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Статтю про Профспілку "Нова Пошта" надрукували в тематичному виданні Міжнародної мережі юристів ILAW Network

Юристи ГО “Трудові ініціативи” та Центру Солідарності надрукували статтю, присвячена відповіді Профспілки ТОВ “Нова Пошта” на виклики, які постали під час коронавірусної кризи та повномасштабного вторгнення, у тематичному виданні Міжнародної мережі юристів ILAW Network. Детальніше – у повному матеріалі.

Читати

Звітність

content

Звіт: матеріальна допомога у серпні 2023

У серпні 2023 року Профспілка надала матеріальну допомогу 77 профспілчанам на загальну суму 275 075 грн! Детальніше – у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Перемоги профспілки: липень-серпень 2023

УЯВІТЬ СОБІ! 🤩 Лише за останній час Профспілка “Нова Пошта” провела 124 консультації та опрацювала 45 звернень! Продовжуємо розповідати про останні перемоги Профспілки 🥳

Читати

Новини

content

Де шукати документи, щоб вступити в Профспілку?

📢 Увага всім співробітникам "Нова Пошта"! Ми помітили, що багато з вас шукають інформацію та пакет документів для вступу до Профспілки на старому ресурсі “Confluence”. Повідомляємо, що цей ресурс вже не актуальний.

Читати

Новини

content

Найгарячіший протест профспілок цього літа: найголовніше що ви маєте знати про протест в Голівуді

Сценаристи в США страйкують місяцями, вимагаючи підвищення зарплат і відмови від використання штучного інтелекту для написання сценаріїв. Сценаристам досі не вдалося домовитися з Спілкою кіно- і телепродюсерів. Більше – у повному матеріалі.

Читати

Стаття

content

Догана! Як її виносять та як себе захистити – відповідає Профспілка

Із доганою, напевно, зустрічаються більшість працівників. Проте що робити далі? Чи підписувати документи? Чи писати пояснювальну записку? Як це зробити? Як оскаржити? Запитань вдосталь. На всі ці запитання у своїй колонці дає відповідь заступник голови Профспілки Антон Горб у повному матеріалі.

Читати

Новини

content

Профспілка подарувала рюкзаки всім першокласникам, які взяли участь у конкурсі

Серцем ми відчуваємо ваше неймовірне захоплення та емоції від участі в розіграші рюкзаків для наших майбутніх першокласників! 🎒🍎 Визначення 10 переможців стало для нас справжнім викликом, адже кожен з вас заслуговує на нагороду. І ось ми прийшли до рішення, яке, сподіваємося, розсіє ваше хвилювання.

Читати