Інтерв'ю з Головою Одеського осередку Профспілки - Іриною Станковою

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки!
Сьогодні з нами говорить Ірина Станкова — Голова Одеського осередку Профспілки.

Скільки років у Профспілці, Ірино?

Я в Профспілці з 24 липня 2017 року. В 2020 році були перевибори, й мене обрали повторно на посаду Голови ППО.

Яка улюблена книга?

В різні періоди життя мені подобалися різні жанри, але майже завжди щось було схоже в цих книгах — певна боротьба: за свободу, за права, за мрії, за кохання. Мені дуже подобається Шарлотта Бронте, Шекспір, а з шкільних часів улюблений пригодницький роман — “Тигролови” Івана Багряного.

Ваша мотивуюча фраза?

Carpe diem (лови день) — крилатий вислів латиною, він означає «використовуй мить, що маєш зараз», дій зараз, лови момент. Фраза походить з однієї з од Горація.

Чому вирішили подаватися на посаду Голови осередку Профспілки?

Я хотіла допомагати людям, не просто слухати, а чути, що вони хочуть. Адже не завжди їм давали те, що їм справді потрібно.

Як і коли працівники компанії дізнаються про Профспілку?

Зараз багато каналів комунікації: фейсбук, вайбер, інстаграм, багато інформації я розповідаю на навчанні.

Чим відрізняється ваша ППО від інших?

Це ж Одеса!:) Одесити вирізняються прекрасним гумором та позитивним настроєм до життя. Цим і відрізняється наша ППО.

Яке найскладніше завдання виконували на посаді Голови місцевого осередку Профспілки?

Не скажу, що були надто складні завдання, вони всі різні. І я вважаю, що кожне нове завдання стимулює до розвитку. Все ж таки дещо є, складнувато бути 24/7 на зв’язку :)