Інтерв'ю з Головою Чернівецького осередку Профспілки — Данчук Оксаною

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки! Сьогодні з нами говорить Голова Чернівецької ППО — Данчук Оксана.

Оксано, скільки років у Профспілці?

Ось вже буде 6 років, у Профспілці з 23 жовтня 2015 року :)

Який улюблений фільм?

Не можу виокремити один фільм, а от жанр — так, це детективи. Мабуть пов'язано з моїм мисленням, це жанр, який спонукає думати, ніби своєрідна зарядка для мозку.

Який відпочинок любите?

Найкращий відпочинок для мене — час проведений з близькими та рідними, особливо вилазки на природу. Якщо говорити про релакс наодинці, то це — вишивка бісером, процес приносить мені неабияке задоволення та дає змогу зібратися з думками!

Чому вирішили подаватися на посаду Голови осередку Профспілки?

Відколи вступила в Профспілку, завжди брала активну участь в її діяльності. Коли Савінова Лідія (попередня Голова ППО) пішла в декретну відпустку, мені запропонували взяти участь у виборах, щоб обійняти дану посаду, я не задумуючись погодилася.

Як бачите розвиток вашого ППО?

Зараз важкий і водночас цікавий час. Раніше це була діяльність більше пов'язана з культурно-масовою роботою. На сьогодні діяльність направлена саме на захист працівників та їх інтересів. Змінюється час, змінюємося ми, змінюються і напрямки розвитку і діяльності наших профспілкових осередків!

Як і коли працівники компанії дізнаються про Профспілку?

Моя посада — фахівець по підбору та адаптації персоналу — дає змогу розповідати про Профспілку та долучати до її лав прямо на вході працівника в компанію.

Яке найцікавіше завдання виконували на посаді Голови місцевого осередку Профспілки?

Важко відповісти :) Адже кожне завдання — це новий виклик… Проте найбільше запам'ятався перший культурно-масовий захід, організований мною на цій посаді, це похід в Кришталеві печери на Тернопільщині. Це було для мене щось зовсім нове! :)