За 8 років Профспілка обробила понад 3700 звернень профспілчан

Дорогі члени Профспілки "Нова Пошта" та всі, хто слідкує за нашою роботою!

З великою гордістю розповідаємо про нашу активну і ефективну діяльність протягом минулих 8 років!

Наша команда, яка складається з 24 обласних осередків, безперервно та впевнено прагне відстоювати права і інтереси профспілчан. Осередки ведуться обласними головами первинних організацій та профспілковими комітетами, що гарантують оперативне та ефективне вирішення всіх запитів.

Протягом цього часу ми опрацювали понад 3700 (!) звернень на правовий захист, які надійшли від наших членів. Ми завжди наголошуємо на важливості безоплатного юридичного захисту, особливо у випадках порушення трудових та соціально-економічних прав.

Завдяки вашим зверненням відбулися зміни і національного масштабу, коли лише одна думка профспілчанина призвела до змін на краще у всій компанії!

Ми щасливі, що здобули численні перемоги у захисті інтересів профспілчан. Ось лише кілька прикладів ситуацій, в яких ми допомогли:

• ✅ безпідставні звільнення або скорочення
  • ✅ неналежні умови праці
  • ✅ незаконне зменшення рівня оплати праці або позбавлення виплат та компенсацій
  • ✅ забезпечення додаткових виплат та передбачених пільг
  • ✅ конфлікти з керівництвом
  • ✅ випадки дискримінації

Дякуємо, що ви з нами. Ми продовжуємо боротьбу за справедливість і гідність кожного працівника, і наша віра в краще майбутнє лише зміцнюється.

?Якщо потребуєте консультації, інформаційної підтримки чи маєте запит на правовий захист, звертайтеся на: help@profspilka.org