Путівки від Профспілки: скільки сімей відпочили за 8 років

Привіт, профспілчани! ?

Це час пригадати, як ми разом відпочивали. За останні 8 років ми відправили 2045 профспілчан з їхніми сім’ями на заслужений відпочинок, використовуючи систему путівок! ?️

Уявіть, путівка з номером на двох осіб з триразовим харчуванням та можливістю взяти дітей надавалась лише за 20% вартості. Це зробило відпочинок більш доступним для багатьох наших профспілчан!

Якість відпочинку також була на висоті! Наши профспілчани оцінили пансіонати, в яких вони відпочивали, на 8,12 – 9,48 з 10. Це високий рівень задоволення, і ми раді, що змогли зробити ваш відпочинок незабутнім. ??

На жаль, кількість наданих путівок зменшилась через призупинення фінансування роботодавцем. Але ми не здаємося! Ми продовжуємо надавати путівки, тому слідкуйте за нашими конкурсами в соціальних мережах. Вперед до нових подорожей разом з профспілкою! ?️?