Профспілка дарує смарт-годинники до свого Дня народження!

?? Неймовірно, але це правда – Профспілці "Нова Пошта" вже 8 років! ?

Ми вдячні кожному з вас, хто був поруч всі ці роки, тому ми підготували щось особливе! ??

Уже сьогодні розпочинаємо унікальний конкурс, у якому ВИ можете стати власником стильних смарт-годинників Xiaomi Watch S1 Active! ?⌚ Все, що вам потрібно – пройти нашу вікторину за цим посиланням: https://forms.gle/6L9owuLQmzBv4SuE6

Серед тих, хто правильно дасть відповіді на всі запитання, ми рандомно (за допомогою програми) оберемо 8 переможців, які отримають свої призи! ? Оголошення переможців відбудеться в неділю (18.06), у наш День Народження! ??

А ще протягом наступного тижня ми щодня будемо розповідати про наші найбільші досягнення за ці вісім років. Підписуйтесь і будьте в курсі всіх наших новин!

Напередодні нашого Дня Народження, давайте разом згадаємо, що ми пройшли, та підготуємося до нових звершень! ??