Матеріальна допомога від Профспілки: скільки виплатили за 8 років?

? Вітання від Профспілки "Нова Пошта"!

Ми впевнені, що наша профспілка – це не лише місце, де ми боремося за права та інтереси наших працівників, але й місце, де ми допомагаємо один одному в найважливіших моментах життя.

? За вісім років нашої роботи ми надали понад 27 млн гривень матеріальної допомоги. Ці кошти надходили нашим членам, які є працівниками "Нової Пошти" та щомісяця сплачують членські внески.

? Наша допомога надається в різних випадках, серед яких:

1️⃣ Одруження

2️⃣ Народження дитини

3️⃣ Літній відпочинок дітей у дитячих таборах

4️⃣ Ювілеї 50, 55 та 60 років

5️⃣ Поховання близького родича

6️⃣ Лікування себе або родичів 1-го ступеня споріднення

7️⃣ Оздоровлення учасників бойових дій.

Під час війни ми додали нові види матеріальної допомоги. 7 млн грн ми надали:

1️⃣ тимчасово переміщеним особам

2️⃣ особам, які опинилися на окупованих територіях

3️⃣ мобілізованим профспілчанам (2022р)

Це наш спосіб підтримати і виявити співчуття нашим членам, коли вони цього найбільше потребують. Це наша взаємодопомога та підтримка!

Дякуємо вам за вашу віру в нас та за вашу незламну підтримку нашої роботи. Ми продовжимо робити все, щоб підтримувати та захищати вас.

Усі деталі з отримання матеріальної допомоги шукайте за посиланням: https://profspilka.org/uk/materialna-dopomoga