Інтерв'ю з Головою Донецького осередку Профспілки - Михайлом Харченко

Беремо коротенькі інтерв’ю у Голів місцевих осередків Профспілки! Сьогодні розмовляємо з Михайлом Харченко — Головою Донецького осередку Профспілки.

Михайле, скільки років у Профспілці?

5 років.

Улюблений музичний гурт?

Загалом я люблю рок-музику, найбільше до вподоби український гурт “The Hardkiss”. Вважаю, що в нього велике майбутнє.

Мотивуюча фраза?

Мені дуже імпонує вираз Вінстона Черчилля — відомого британського державного та політичного діяча — “Я — оптиміст, не бачу особливого сенсу бути кимось ще”. Він цілковито відповідає моєму життєвому баченню та світосприйняттю. Цьому ж авторові належать чудові слова, котрі можна зв'язати з важливістю тімбілдінгу: “Жодна зірка не засяє, поки не знайдеться людина, яка буде тримати ззаду чорне полотно”. Тому тримаємо, друзі, наша зірка сяє! :)

Скільки часу перебуваєте на посаді Голови місцевого осередку Профспілки?

9 місяців.

Хто частіше вступає до Профспілки: нові співробітники під час прийому на роботу чи ті, хто вже працює певний час?

Переважна більшість — це нові співробітники. Ті, хто вже давно працює, були загітовані раніше та долучилися, а дехто зробив вибір не бути членом Профспілки, ми це теж поважаємо.

На Ваш погляд Профспілка змінила Нову Пошту?

Звичайно! Я в компанії 8 років, тому на власні очі спостерігав і розвиток самої Нової пошти, і покращення умов праці зі створенням Профспілки. Щиро радію, що вона є.

Як бачите розвиток вашого ППО?

Розвиток свого ППО вбачаю в чотирьох основних пунктах:

1 — залучення нових учасників до Профспілки;

2 — створення потужного інфополя та посилення комунікацій про роль Профспілки,

3 — захист співробітників в правовому полі;

4 — цікаві заходи.

Дуже дякуємо Михайлові за приділений час, активність та бажаємо успіхів на шляху реалізації задуманого!