Головні перемоги Профспілки за травень-червень 2023

Ми раді поділитися з вами плодами нашої спільної праці та перемогами, які ми досягли у травні-червні 2023 року! ?

✅ Завдяки нашим зусиллям, 9 наших працівників повернули свої заслужені премії. Ми віримо, що кожен працівник повинен бути належним чином оцінений за свою важку роботу.

✅ До нас звернулися 16 разів через проблеми з невиплатою або неправильною виплатою зарплати, ми успішно врегулювали всі! Постійно працюємо над забезпеченням чесної і своєчасної виплати заробітної плати для кожного працівника.

✅ Наша Профспілка активно боролася проти неправомірних дій роботодавців, успішно вирішивши 8 таких випадків. Ваши права – наш пріоритет.

✅ Ми оскаржили 6 випадків неправомірного звільнення, борючись за стабільність і безпеку наших працівників на робочому місці.

✅ Ми розв'язали 2 конфлікти з роботодавцем.

Справедливість і ваши права - це наші ключові цінності. Ми з вами, щоб ви були почуті і захищені. Пам'ятайте, що разом ми можемо подолати будь-які виклики!

?? Дякуємо вам за вашу підтримку і довіру. Будемо продовжувати боротися за вас і ваші права