❗️?Увага! Важливі новини!

Більшість пунктів Колективного договору, які були відмінені з початком повномасштабного вторгнення, між Профспілкою та Адміністрацією “Нової Пошти” буде відновлено найближчим часом!

Нагадаємо, з початком повномасштабного вторгнення роботодавець, скориставшись змінами до законодавства, в односторонньому порядку  зупинив дію деяких пунктів Колективного договору. Наразі Профспілка домоглася відновлення дії чи не найркащих пунктів договору, дія яких була зупинена.

На жаль, не всі пункти договору будуть відновлені роботодавцем. Наприклад, пункт про 0,5 % відсотків бюджету на культурну, спортивну та оздоровчу роботу, які роботодавець має виплачувати, поки що не будуть надані. Наразі все ще тривають перемовини.

Важливо, що за версією ГО Трудові ініціативи, Колективний договір ВПСП ТОВ “НОВА ПОШТА” визнано як "Кращий Колективний договір серед профспілок країни”. Жоден трудовий договір (контракт), що підписується з працівниками ТОВ “Нова Пошта”, не може суперечити цьому Колективному договору таким чином, щоб порівняно з останнім права та інтереси працівника в трудовому договорі (контракті) були якимось чином обмежені.

Про усі зміни щодо Колективного договору будемо розповідати у всіх наших соціальних мережах, зокрема, і на найближчій щомісячній онлайн-зустрічі в мережі Фейсбук.