Активності: що організувала Профспілка за 8 років?

Продовжуємо дивувати вас цікавими факти про минулі 8 років діяльності нашої Профспілки ??

За цей час ми провели 2400 активностей, включаючи 5 національних, 10 регіональних чемпіонатів з мініфутболу, 5 національних турнірів з кіберспорту, 2 національних чемпіонати з настільного тенісу та 1 національний чемпіонат з боулінгу ⚽???

Більшість з нас знає, що дарувати подарунки - це одна з наших улюблених робіт, і ми не могли пропустити цей шанс. Загалом, ми вручили 175 540 подарунків нашим профспілчанам та їхнім дітям! ?

Також в нас було безліч масштабних проектів, серед яких "MY TOP" КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ГІР - регулярні походи у Карпати та інші цікаві місця України, "ПРОФСПІЛКА ONLINE" з регулярними онлайн-квестами та турнірами з кіберспорту, “МЕГОГО” - видано 1865 сертифікатів, "ФУТБОЛКА" - 2347 штук з різними принтами на вибір за репост у Facebook, та навіть “Топовий смартфон до 6 Дня народження Профспілки” та дзеркальця до Дня матері! ???️

І хоч пандемія та війна майже повністю відмінили всі наші заходи, ми продовжуємо організовувати ваше дозвілля! Не забувайте, що ми регулярно проводимо щомісячні конкурси, в яких може взяти участь кожен профспілчанин ?

Дякуємо вам за активну участь та довіру. Ми продовжимо роботу, щоб робити ваше життя ще цікавішим та яскравішим! ??